Žádost klienta a odpověď pana Zdechovského...Že by přeci????

22.01.2013 21:52

Dovoluji si vás touto cestou oslovit,se žádostí prozkoumat a napravit křivdu,na mně zpáchanou

Jak plyne z dokumentace,smlouvu jsem podepsal,indisponován oční vadou,proto jsem plně důvěřoval poradci,který využil mé indispozice a sprostě mne ve všech bodech dotazu uvedl v omyl.

Od smlouvy jsem odstoupil ve stádiu podepsání smlouvy,v zákonné lhůtě,aniž bych poskytl další požadované podklady k dalšímu zpracování žádosti.Tedy bez dalších nákladů pro firmu.

Je opravdu nehorázné a od operátorek tak strašně hloupé odpovídat-viz email.konverzace.

Dále postrádám ve VOP ,konkretizaci v případě odstoupení ,ve fázi mnou popsané.

Chápu sankce v případě,že klient udá lživé info,chápu,že záloha je vratná po 12-ti měs.bezproblémového zplácení.Ale v mém případě pořád dokola viz.email konv.mne nutit pravidelně splácet neexistující půjčku,proto,abyhc získal zpět zálohu.......?

Obnos který jsem vám pouze ,odevzdal,je pro mne v mé situací obvzláštně výrazný a značně mi už tak zlou situaci znepříjemnil.Partnerka je dlouhodobě nemocná,léky na 1 měs.stojí kolem 1 tis.kč.s náklady na provoz domácnosti ,inkaso, obživu,závazky,měsíčně činí pravidelně 12400 kč.příjmy nás obou 13700.Nemohu uvěřit,že se vaše společnost neštítí už tak nešťasné lidi,zadupat ještě do větších starostí.Podotýkám,že vaši pomoc jsem potřeboval pro zabezpečení klidné léčby mojí paní,v momentě,kdy mi došly vlastní zdroje.Prosím o přehodnocení postoje CPE ,věřím,že z lidského hlediska moje žádost o vrácení peněz bude neprodleně vyřízena k mé spokojenosti.

.Celou mojí záležitost jsem chtěl řešit v míru a klidu.Ale s operátorkami,ke kterým se při kontaktu

dostanu nejdále,nejspíš maily ani nečtou,jinak by prostě nemohly odpovídat tak nauvěřitelně hloupě.

Dovoluji si tedy oslovit Vás,na podnět vaší konverzace s pí.Glaserovou.

Přikládám dopis – kopii-odstoupení od smlouvy a následnou emailovou konverzaci

Nic nechci zastírat,ale jsem v dobrovolné registraci pro hromadnou žalobu a jsem ochoten v případě nenavrácení částky svědčit u soudu.V případě opačném,mně paní Glaserová vymaže a tím sníží počet stěžovatelů,k dnešnímu dni je nás v evidenci od 16.1 ,střízlivým odhadem cca 90,opravdu živých lidí s rodnými č.

S pozdravem J.Š.

 

Dobrý den,

Ještě jednou jsem prošel Vaše dokumenty. Podle všeho jste 14ti denní lhůtu stihl a peníze Vám budou vráceny. V pondělí by se Vám měli ozvat.

 

S pozdravem Tomáš Zdechovský