Sousedské služby - Další podvodníci na netu!

10.12.2012 20:11

Na internetu se rozšířil nový nešvar, který vás však  při troše nepozornostimůže stát pěkné peníze. Jedná se o firmu Sousedské Služby s.r.o., která se tváří, že poskytuje snadný přivýdělek. Opak je však pravdou, jak upozorňuje sdružení Společná obrana.


 Firma Sousedské-Služby s.r.o. láká na svých webových stránkách:

Chcete nabídnout své služby, nebo naopak potřebujete pomoci s nějakými pracemi?

Vyplňte tento formulář a my vás budeme v nejbližší možné době kontaktovat. Děkujeme

Pro leckterého člověka, který má hluboko do kapsy ... nezaměstnaného, důchodce, či ženu na mateřské zní tato slova jistě velmi  nadějně! Nápad je to skvělý! Já vyžehlím pro paní Novákovou koš prádla, pan Horák pro mne naštípe dříví...já budu vyzvedat pro pani Vomáčkovou děti ze školky...Skvěle vymyšleno! Soused pomůže sousedovi, každá korunka se hodí. 

čtěte také:"Šméčko" úvěrové firmy Top Credit: Zmíníš se o nás, zaplatíš 50 tisíc

Stačí na Internetu vyplnit formulářík, odkliknout ho a... jste chyceni v pasti! 

Jediným kdo z tohoto geniálního podniku má nějaký zisk, je totiž jednatel firmy pan Miloslav Krátký. Zájemce o zprostředkování sousedských služeb naopak doslova spláče nad vejdělkem. 

Že jste neměli zájem o pouhou inzerci, ale o ZPROSTŘEDKOVÁNÍ? Tak to je ale Váš problém Vážení! 

Pracovníci Sousedských služeb Vám přeci vše řádně vysvětlili...Že si nevzpomínáte? Tak to máte asi sklerózu...A že si ani nevzpomínáte, že byste se zavázali platit nám každý měsíc 300,-Kč po dobu dvou let? Ale to máte smůlu! My teď na Vás pošleme naše vymahače a běda Vám, když nezaplatíte! Sedřeme z Vás kůži zaživa. K těm poplatkům Vám připočteme penále za každý den zpoždění a za pár měsíců nám budete dlužit už pěkných pár tisícovek! 

čtěte také:Slavme vítězství. Prolux definitivně prohrál, už nikomu neublíží

Na občanské sdružení Společná obrana je ovšem pan Krátký - krátký!

 Takovýto hyenizmus Společná obrana nestrpí a občany poškozené ze strany Sousedských-Služeb bere pod svoji ochranu! Níže uvedený dopis byl odeslán zplnomocněnému zástupci Sousedských Služeb panu  Mgr.Pavlu Matějkovi, Kaprova 42/14, 11000-Praha 1 

 

Vážený pane, 

na naše občanské sdružení

Společná obrana IČ : 226 88 137,

Číslo a datum registrace u MV    11.1.2008  VS/1-1/70008/08-2

se sídlem Pětihosty 73, 251 67

 s.glaserova@protipodvodnikum.cz   tel: 773 973 514  

 

Jehož předmětem činnosti je  poradenská,  právní a psychologická pomoc při napadení občanů podvodnými subjekty.se obrátila paní H.H. s tím, že  jako právní zástupce Bc.Miroslava Krátkého od ní neoprávněně požadujete úhradu údajně dlužné částky 4 837,10Kč

Na základě této žádosti paní H., provedlo naše občanské sdružení šetření týkající se firmy Sousedské služby a dospělo k názoru, že obchodní praktiky této firmy lze označit za nekalé

Úhradu údajně dlužné částky, jsme tím pádem paní H.  nedoporučili.

Zároveň Vám tímto dáváme na vědomí, že pokud bude z Vaší strany na paní H. podán žalobní návrh, tak naše sdružení Společná obrana použije všech nám dostupných prostředků k tomu, aby jednak paní Halámkovou řádně právně zaštítilo. A jednak, aby podvodnou firmu Sousedské Služby zlikvidovalo! 

Že s likvidací podobných podvodných podnikatelských subjektů máme bohaté zkušenosti, se můžete informovat u kolegů pana Krátkého z firmy PROLUX Consulting Int. s.r.o.  

S pozdravem! 

V Pětihostech  1.12.2012                                                         Světlana Glaserová (předsedkyně) 

 

Občanské sdružení Společná obrana  s.glaserova@protipodvodnikum.cz

jako svědci k chystané Hromadné žalobě na tuto firmu.