Poslední mail od pana Zdechovského

22.01.2013 13:07

Dobrý den, paní Glaserová,

Během dneška Vám pošlu mobil na šéfku reklamačního oddělení, se kterou budete moci ihned řešit všechny problémy i po 31.1.2013. Se všemi, na které byly mobily, se začalo od pondělí komunikovat. Bylo by potřeba, abyste si případně pak vyžádala od klientů plné moci, abyste je mohla zastupovat.

 

Jinak se podařilo už vyřešit první případy, kdy dostanou klienti odsoupivší od smlouvy ve 14 dnech vráceny všechny peníze okamžitě zpět. Celkem jsem k dnešnímu data dostal 7 žádostí, které jsem prověřoval.

 

Některé klienty jsme nedohledali. Nevím, zda jsou to falešné identity, nebo prostě dotyčný jedná za někoho jiného. Je jich asi polovina.


Krásný den přeje Tomáš Zdechovský

 

Dobrý den pane Zdechovský,

je to divné, že tito lidé nebyli dohledáni, nicméně mám jejich fyzické adresy a nevidím žádný smysl v tom, aby jen tak nějací lidé někomu psali smyšlené historky a podepisovali se fiktivními jmény a vymýšleli si fiktivní adresy. Pokud je pravda to, co jste mi zde napsal, pak Vám patří mé poděkování. Žádný klient, kterému by jste vrátili peníze, se mi ovšem zatím neozval. Mohl byste mi prosím uvést jména a příjmení těch komu jste "vratné fee" skutečně vrátili?

Děkuji Vám a rovněž přeji pěkný den!

--
Světlana Glaserová