Další korespondence CPE - Společná obrana

16.01.2013 08:33

Vážená pan Glaserová,

Prosím o poslání 50ti poškozených, jejichž případy řešíte. Předpokládám, že nejde o fiktivní postavy. Americký akcionář, jehož zájmy v Ř zastupuji, od října vyřešil všechny reklamace a případy.
 

Jinak se podívejte na stránky CPE. A najděte si skrze google minimálně 10 případů, které byly napřímo vyřešen.

 

S pozdravem Tomáš Zdechovský

 

Pane Zdechovský,

mohl byste prosím blíže specifikovat jaký Americký akcionář a  jaké "všechny" reklamace a případy vyřídil?
Co se týče poškozených, kteří se na mne obracejí, tak v tuto chvíli jich evidujeme přesně 72 lidí, kteří se nám přihlásili a jsou ochotni proti CPE u soudu osobně svědčit. Adresy, které mi tito lidé svěřili, abych je mohla soudu jako svědky navrhnou, Vám pochopitelně nemohu poskytnout.

Žádné případy skrz Google si hledat nebudu. Mě stačí číst a slyšet po telefonu, co mi říkají lidí, kteří se na mě obrátí. V příloze Vám posílám maily těchto lidí bez adres. Přeji Vám hezké počtení! Pokud jste skutečně slušný člověk, pak Vás takové množství lidského neštěstí nenechá lhostejným a učiníte kroky pro nápravu, tak jak jsem Vám navrhovala v minulém dopise. A to, že každému poškozenému, který se na Vás obrátí se žádostí o vrácení vratného fee, tuto částku+pokutu (pokud byla udělena) poukážete na jeho účet . Více pro Vás opravdu udělat nemohu!
V okamžiku, kdy se mi začnou ozývat lidé, že jste tento požadavek splnil, splním i já to, že přestanu šířit slávu CPE v médiích a nepodám Hromadnou žalobu a Trestní oznámení, které mám již připravené k odeslání.

S pozdravem!

Světlana Glaserová