Co je to zač CPE ???

29.12.2012 11:58

Firma CPE alias Top Credit, založila své podvodné podnikání na nabízení půjček lidem, kteří nedosáhnou na úvěr u banky. Pod příslibem půjčky několika desítek až set tisíc korun, vylákají zástupci firmy od důvěřivého klienta tak zvané vratné fee ve výši od 4 do zhruba 15 000 Kč. Později pak je klientu sděleno, že žádnou půjčku nedostane, neboť porušil údajně některé z nepřeberného množství smluvních ujednání (ono se vždycky něco najde) a tak nešťastník nejenže žádnou půjčku nedostane, ale navíc je od něho ze strany CPE požadována pokuta ve výši cca 12 až 15 tisíc korun.

Doporučujeme v žádném případě těmto podvodníkům NIC NEPLATIT!!!

Jejich vyhrožování soudy a exekucí je plané, neboť jsou si velmi dobře vědomi, že by NIKDY U ŽÁDNÉHO SOUDU NEUSPĚLI! Rozhodčí doložky v jejich smlouvách jsou NEPLATNÉ! Takže ani tohoto není třeba se obávat. Naše sdružení neví ani o jediném případu, kdy by CPE své hrozby realizovalo a žalobu na údajného dlužníka podalo.

Potud dobrá zpráva!

Špatná zpráva pro poškozené je, že pokud chtějí své peníze získat od CPE nazpět, musí podat vlastní žalobu pro neoprávněné obohacení. Neboť co peklo schvátí....! 

Případným zájemcům o podání této žaloby, nabízíme její vypracování zdarma!

Další a nejzásadnější věcí je, že Společná obrana chystá po novém roce na CPE podání Hromadné žaloby o zdržení se protiprávního jednání.

Všechny lidi poškozené  podvodníky z CPE vyzýváme, aby se k naší Hromadné žalobě přidali se svým svědectvím. K tomu stačí, když na adresu stopprolux@seznam.cz pošlete Vaše jméno příjmení a adresu.

Až bude žaloba vypracována, zveřejníme ji zde na stránkách.